Co musimy wiedzieć o pieluchomajtkach?

Czym są pieluchomajtki?

Pieluchomajtki takie jak Pampers Pants 4 to jeden z wielu produktów tej firmy. Tak naprawdę łączy w sobie zarówno pieluszki jak i także majtki. Właśnie dlatego jest to świetna alternatywa dla pieluszek zwykłych. 4 oznacza oczywiście rozmiar. Pieluchomajtki zakładamy tak samo jak bieliznę tradycyjną. Z boków mają gumki, a wypełnienie jest takie jako jak wszystkie inne pieluszki. Dodatkowe bardzo fajne jest to, że pieluchomajtki mają obrazki kolorowe. Produkt jest zarówno dostępny w drogeriach i aptekach, tych stacjonarnych oraz internetowych.

Co cechuje ten produkt?

Pampers pants oczywiście zostały stworzone dla dzieci starszych, po to aby je móc dużo łatwiej zakładać niż pampersy tradycyjne. Wszyscy rodzice sobie świetnie zdają sprawę z tego jaką sztuką jest ubrać bardzo ruchliwe dziecko. Zmieniać pieluszkę należy kilka razy dziennie. Zatem wymaga to sporej wytrwałości, skupienia oraz cierpliwości. Pieluchomajtki zakładane są na pewno o wiele szybciej od zwykłych pampersów. Gumeczki, które znajdują się po bokach są na pewno bezpieczne dla skóry dziecka. Są w taki sposób stworzone, aby móc dziecku zapewnić odpowiednią ochronę oraz wygodę. Przy tym są także delikatne dla skóry. Również bardzo często są rekomendowane przez przedszkolnych nauczycieli, z uwagi na bardzo prosty sposób zakładania. Jest to istotne dla przedszkolanek.

Dla jakich dzieci są pieluchomajtki?

Tenże rodzaj pieluchomajtek jest dla dzieci, które skończyły 1,5 roku. W tym wieku nasze dziecko się odzwyczaja od zwykłych pieluszek oraz uczy korzystania powoli z toalety. Robi się to z reguły bardzo stopniowo. Sporym ryzykiem by było rzucenie dziecka na tak zwaną głęboką wodę oraz od razu położenie do spania bez pieluszki czy też zabrania na dłuższa wycieczkę. Mogłoby się nieprzyjemnie to skończyć dla rodziców oraz małego człowieka i zostawić niemiłe wspomnienia, który by mogły zniechęcać do kolejnego stopnia nauki. Czasami bywa także tak, że dziecko na samym początku nauki korzystania z toalety sygnalizuje swoje potrzeby w sposób wybiórczy. Często sygnalizuje jedynie kupkę, a o sikaniu zapomina. W związku z tym pieluchomajtki dla takich dzieci są idealne. Podsumowując temat ten pieluchomajtki są stworzone z myślą zarówno o komforcie jak i także wygodzie, dla dzieci, które już zaprzestają korzystania z tradycyjnych pampersów. Warto zatem postawić na ten produkt, a nie pożałujemy swojej decyzji. Możemy być tego w stu procentach pewni oraz o tym przekonani.

People obraz autorstwa prostooleh - www.freepik.com